درباره ما

درباره ما

بر اساس تعریف صنایع دستی توسط گروهی از کارشناسان سازمان صنایع دستی ایران، صنایع دستی به مجموعه ای از هنرها و صنایع اطلاق می شود که به طور عمده با استفاده از مواد اولیه ی بومی و انجام قسمتی از مراحل اساسی تولید به کمک دست و ابزار دستی، محصولاتی ساخته می شود که در هر واحد آن ذوق هنری و خلاقیت فکری صنعتگر سازنده به نحوی تجلی یافته و همین عامل، وجه تمایز اصلی این گونه محصولات از مصنوعات مشابه ماشینی و کارخانه ای می باشد.

با توجه به ارزش کالاهای دست ساز سنتی و بومی ایران، فروشگاه آنلاین صنایع دستی گودیل وابسته به فروشگاه اصفهان خاتم با هدف معرفی و عرضه محصولات صنایع دستی ایرانی، زنده نگه داشتن صنایع دستی در حال فراموشی، ترغیب اقشار مردم به استفاده از صنایع دستی سنتی ایران و حمایت از تولید کنندگان و هنرمندان این عرصه ، در سال 1394 راه اندازی و آغاز به فعالیت و فروش آنلاین و اینترنتی محصولات به تمام نقاط کشور نمود.

فروشگاه آنلاین صنایع دستی گودیل در جهت جلب رضایت و حصول اطمینان مشتری از کیفیت و مرغوبیت کالاهای صنایع دستی فروشگاه، اقدام به صدور گواهینامه ضمانت کیفیت کالا خواهد نمود.

در حال حاضر امکان خرید کالاهای صنایع دستی مانند محصولات میناکاری، خاتم کاری، قلم کاری، قلم زنی، استخوانی، گلیمی، قلم تراش، فیروزه کوبی، زیورآلات و مجسمه سازی از طریق وب سایت مسیر می باشد. با توجه به استقبال مشتریان و بازدید کنندگان گرامی، در آینده نه چندان دور تنوع محصولات صنایع دستی روند رو به رشدی را خواهد داشت.

امید است به واسطه تلاش های مداوم گروه گوددیل، گامی موثر در جهت اعتلای هنر و فرهنگ ایرانی برداشته شود.

به مدیریت: هادی خاتمی فرد

پیگیری سفارش
لیست مقایسه